Filtrowanie

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Środki myjące Jest 70 produktów.

Chemia do myjni

Chemia GRASS wyróżnia się doskonałymi właściwościami myjącymi. W naszej bogatej ofercie znajduje się profesjonalna chemia do myjni ręcznych, bezdotykowych, tunelowych i portalowych, a także preparaty przeznaczone do mycia ręcznego, niepowodujące podrażnień skóry rąk.

Jako dystrybutor chemii GRASS proponujemy zarówno uniwersalne środki do mycia bezdotykowego samochodów osobowych i ciężarowych, pozwalające usunąć kurz i brud różnego pochodzenia (sadza, olej, sól i inne), jak i preparaty do zadań specjalnych – np. usuwania zabrudzeń organicznych (żywica z drzew, ptasie odchody), czyszczenia felg czy silnika z uporczywych zabrudzeń m.in. w postaci oleju czy smaru. Oferowana chemia GRASS doskonale sprawdza się w pielęgnacji karoserii, czego przykład może stanowić płynny polimer nadający połysk czy preparat do czyszczenia i polerowania lakieru samochodowego na sucho.

W asortymencie nie brakuje również środków przeznaczonych do czyszczenia powierzchni chromowanych oraz elementów wnętrza samochodu (kokpit, tapicerka, elementy skórzane, drewniane, gumowe oraz z tworzyw sztucznych). Ofertę uzupełniają aktywne piany do myjni bezdotykowych z antykorozyjnymi dodatkami (w tym także różowa piana), bezpieczne dla powłok aluminiowych, niklowych i z innych stopów kolorowych.

Chemia GRASS – inne zastosowania

GRASS to nie tylko wysokiej klasy chemia do myjni, ale także specjalistyczne preparaty o szerszych zastosowaniach. Wśród nich znajdują się środki do czyszczenia szyb i lusterek o właściwościach antystatycznych, które z powodzeniem można zastosować w biurze, np. do czyszczenia monitorów czy mebli, a także preparaty do czyszczenia skóry naturalnej – zarówno tapicerki, jak i mebli, obuwia itp., przedłużające żywotność wyrobów skórzanych.

Profesjonalna chemia do myjni i nie tylko – zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

na stronę
 • PREPARAT DO CZYSZCZENIA DO SZYB I LUSTEREK Uniwersalny preparat czyszczący do szyb, lusterek, plastiku, chromu i płytek. Nie pozostawia zacieków i smug, wydajny. Nadaje powierzchni właściwości antystatyczne, zapewnia maksymalną widoczność. Można stosować w biurzedo czyszczenia mebli, monitorów, szyb, luster, wyposażenia handlowego.

 • AUTO-SZAMPON DO MYCIA RĘCZNEGO Przeznaczony do mycia różnych rodzajów pojazdów. Wyprodukowany na bazie skutecznych składników myjącychpochodzenia naturalnego. Doskonale usuwa brud, sadzę, plamy olejowe, sól i inne ciężkie zanieczyszczeniaeksploatacyjne. Zapewnia polerujący efekt. Nie podrażnia skóry rąk.

 • PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŚLADÓW OD OWADÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania resztek owadów, żywicy z szyb, chłodnicy i innych elementów z tworzywsztucznych i chromowych. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

 • ŚRODEK DO MYCIA PODŁÓG Z EFEKTEM POLERUJĄCYM Środek przeznaczony do mycia i pielęgnacji podłóg i innego rodzaju powierzchni zmywalnych. Dzięki bezpiecznej formule idealnie nadaje się do parkietu, laminatu, kamienia naturalnego, płytek, lakierowanych i innych wodoodpornych powierzchni. Nadaje połysk, nie pozostawia smug i osadów. Neutralizuje nieprzyjemne...

 • PREPARAT PRZECIW PAROWANIU SZYB Preparat przeciw parowaniu szyb i lusterek samochodu. Zapewnia widoczność ponad dwa tygodnie, pasuje do wszystkich szklanych powierzchni.

 • KREM DO CZYSZCZENIA KUCHNI I ŁAZIENKI Uniwersalny środek czyszczący do kuchni i łazienki z mikro granulkami.  Idealnie nadaje się do ostrożnego mycia kuchenki, zlewu, techniki sanitarnej i innych twardych powierzchni. Z łatwością radzi sobie z tłuszczem, rdzą, nalotem mydlanym i osadami wapiennymi. Nadaje się do mycia garnków. Piekarników,  płyt...

 • PREPARAT DO CZYSZCZENIA WNĘTRZA SAMOCHODU Profesjonalny aerozol idealnie pasuje do czyszczenia elementów winylowych i tapicerki samochodowej, dywaników, atakże wykładzin. Szybko usuwa zanieczyszczenia, przywraca oryginalny kolor i wygląd.

 • Uniwersalny spray czyszczący na bazie aktywnego chloru do dezynfekcji i usuwania pleśni. Idealnie nadaje się do czyszczenia muszli klozetowych, wanien, umywalek, płytek, ścieków, obróbek blacharskich, płci i powierzchni roboczych. Ma właściwości dezynfekujące, usuwa pleśń i grzyby.

 • UNIWERSALNY ŚRODEK MYJĄCY Uniwersalny, pieniący się środek myjący o szerokim spektrum działania. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z wodoodpornych powierzchni: linoleum, powłok polimerowych, płytek ceramicznych, paneli, parkietu, drewna, stali nierdzewnej, powierzchnie szklanej, ze skóry, a także z tkaniny, bez uszkodzenia włókien. Skuteczny środek do...

 • ŚRODEK DO USUWANIA KAMIENIA WAPIENNEGO Uniwersalny środek czyszczący na bazie kwasu cytrynowego do łazienki i kuchni. Nadaje się do czyszczenia wanny, kabiny prysznicowej, umywalki, fajansowych wyrobów, płytek, ceramiki sanitarnej przed osadzaniem kamienia, zacieków, rdzy, rozwodów mydlanych i soli. Nadaje powierzchni czystość i blask zachowując efekt na...

 • Uniwersalny słabo pieniący się skoncentrowany środek myjący do codziennej pielęgnacji wszelkich powierzchni. Stosuje się w hotelach, centrach handlowych, hipermarketach, na obiektach społecznych, w firmach komunalnych i w domu.Nadaje się do syntetycznych i winylowych wykładzin, powierzchni z linoleum, drewna, parkietu, laminatu, asfaltu, betonu, płytek,...

 • PREPARAT DO CZYSZCZENIA NATURALNEJ SKÓRY Preparat do delikatnego czyszczenia wyrobów ze skóry naturalnej i materiałów tekstylnych. Delikatnie usuwa różnorodne zanieczyszczenia, nie uszkadzając naturalnej struktury materiału. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry naturalnej. Nie wysusza skóry, odświeża powierzchnię. Przedłuża żywotność wyrobów skórzanych.