Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Owady Jest 4 produktów.

  • PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŚLADÓW OD OWADÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania resztek owadów, żywicy z szyb, chłodnicy i innych elementów z tworzywsztucznych i chromowych. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

  • PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŻYWICY Z TOPOLI I PTASICH ODCHODÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania żywicy z drzew, ptasich odchodów, śladów od owadów z powierzchni samochodu. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

  • MOCNO SKONCENTROWANY LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY Letni płyn do spryskiwaczy stosuje się do czyszczenia szyb latem. Efektywnie usuwa ślady od owadów, żywicę, sól, brudi inne. Nie zostawia odblasków, zacieków, plam olejowych. Płyn nie szkodzi lakierowi, gumie i elementom z tworzywsztucznych.

  • PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŚLADÓW OD OWADÓW Skoncentrowany preparat na bazie skutecznych składników myjących i aktywnych dodatków. Preparat do szybkiego iłatwego usuwania resztek owadów z szyb, chłodnicy i innych elementów z tworzyw sztucznych i chromowych. Ma wysoką moc czyszczenia.