Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Środki do czyszczenia felg, opon i karoserii Jest 7 produktów.

 • 21,99 zł W magazynie

  LUBRYKANT DO GLINKI Specjalny miks surfaktantów, który zapobiega niepożądanym uszkodzeniom i zadrapaniom przy czyszczeniu za pomocą glinki lub autoscrabu. Zmniejsza tarcie, sprawia, że aplikacja jest wygodniejsza. LU nie zawiera żadnych polimerów ochronnych i wzmacniaczy połysku. Można go łatwo usunąć, po prostu zmyć wodą i osuszyć powierzchnię.

  21,99 zł
 • 29,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  ODTŁUSZCZACZ Pozwala całkowicie oczyścić powierzchnię samochodu przed nałożeniem jakiejkolwiek powłoki ochronnej, aby uzyskać najlepsze właściwości ochronne i trwałość. Skutecznie odtłuszcza powłokę lakierniczą i zapewnia efekt antystatyczny.

  29,99 zł
 • 32,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  ŚRODEK DO USUWANIA ŚLADÓW OWADÓW Skutecznie usuwa ślady owadów i plam pochodzenia roślinnego. Dzięki formule z zbalansowanym pH produkt rozpuszcza zanieczyszczenia w ciągu kilku minut, nie powodując uszkodzeń powierzchni samochodu.

  32,99 zł
 • 39,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  CZERNIDŁO DO OPON Nadaje oponom efektowny wygląd, przywraca pierwotny kolor. Powstająca na powierzchni powłoka chroni przed brudem i wodą, chroniąc przed blaknięciem i pękaniem.

  39,99 zł
 • 49,99 zł W magazynie

  ŚRODEK DO CZYSZCZENIA FELG I KAROSERII Wyjątkowa formuła ze zrównoważonym pH, bezpieczna dla różnych powierzchni samochodu. Skutecznie usuwa film uliczny z lakieru, szyb ilusterek. Najlepiej nadaje się do czyszczenia felg. Niezbędny do usuwania pyłu hamulcowego z felg, którego nie można całkowicie usunąć zwykłymi detergentami. Rozpuszcza brud w kilka...

  49,99 zł
 • 54,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO USUWANIA PLAM BITUMICZNYCH Środek znacznie upraszcza czyszczenie powierzchni, w kilka sekund usuwa plamy bitumiczne. Unikalna formuła jest bezpieczna dla każdego rodzaju powierzchni zewnętrznych: lakier, szkło, plastik. Bitum (BT) nie zawiera żadnych materiałów ściernych, nie pozostawia zadrapań i nie uszkadza wcześniej nałożonych powłok...

  54,99 zł
 • 109,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Clay (CL) glinka służy do czyszczenia lakieru samochodowego przed procesem polerowania (obowiązkowe przed szlifowaniem). Może być stosowany na poszczególnych elementach do usuwania plam i obróbki przedniej szyby. Glinka łatwo usuwa różne plamy bitumu, żywicy, filmu tlenkowego, i innych.

  109,99 zł