Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Środki do czyszczenia felg, opon i karoserii Jest 7 produktów.

  • LUBRYKANT DO GLINKI Specjalny miks surfaktantów, który zapobiega niepożądanym uszkodzeniom i zadrapaniom przy czyszczeniu za pomocą glinki lub autoscrabu. Zmniejsza tarcie, sprawia, że aplikacja jest wygodniejsza. LU nie zawiera żadnych polimerów ochronnych i wzmacniaczy połysku. Można go łatwo usunąć, po prostu zmyć wodą i osuszyć powierzchnię.

  • ODTŁUSZCZACZ Pozwala całkowicie oczyścić powierzchnię samochodu przed nałożeniem jakiejkolwiek powłoki ochronnej, aby uzyskać najlepsze właściwości ochronne i trwałość. Skutecznie odtłuszcza powłokę lakierniczą i zapewnia efekt antystatyczny.

  • ŚRODEK DO USUWANIA ŚLADÓW OWADÓW Skutecznie usuwa ślady owadów i plam pochodzenia roślinnego. Dzięki formule z zbalansowanym pH produkt rozpuszcza zanieczyszczenia w ciągu kilku minut, nie powodując uszkodzeń powierzchni samochodu.

  • CZERNIDŁO DO OPON Nadaje oponom efektowny wygląd, przywraca pierwotny kolor. Powstająca na powierzchni powłoka chroni przed brudem i wodą, chroniąc przed blaknięciem i pękaniem.

  • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA FELG I KAROSERII Wyjątkowa formuła ze zrównoważonym pH, bezpieczna dla różnych powierzchni samochodu. Skutecznie usuwa film uliczny z lakieru, szyb ilusterek. Najlepiej nadaje się do czyszczenia felg. Niezbędny do usuwania pyłu hamulcowego z felg, którego nie można całkowicie usunąć zwykłymi detergentami. Rozpuszcza brud w kilka...

  • PREPARAT DO USUWANIA PLAM BITUMICZNYCH Środek znacznie upraszcza czyszczenie powierzchni, w kilka sekund usuwa plamy bitumiczne. Unikalna formuła jest bezpieczna dla każdego rodzaju powierzchni zewnętrznych: lakier, szkło, plastik. Bitum (BT) nie zawiera żadnych materiałów ściernych, nie pozostawia zadrapań i nie uszkadza wcześniej nałożonych powłok...

  • Clay (CL) glinka służy do czyszczenia lakieru samochodowego przed procesem polerowania (obowiązkowe przed szlifowaniem). Może być stosowany na poszczególnych elementach do usuwania plam i obróbki przedniej szyby. Glinka łatwo usuwa różne plamy bitumu, żywicy, filmu tlenkowego, i innych.