Filtrowanie

Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Detail Jest 31 produktów.

Środki do detailingu - Częstochowa

Detailing to procesy precyzyjnego czyszczenia, polerowania oraz woskowania pojazdów. W naszej ofercie znajduje się szereg sprawdzonych produktów w tym zakresie, pozwalających zadbać o doskonały wygląd pojazdu. Wysokiej klasy środki do detailingu chronią karoserię przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, a także umożliwiają odświeżenie wyblakłych części samochodu. Specjalistyczne preparaty zapewniają długotrwałą konserwację powierzchni, przedłużając jej trwałość.

Nasza oferta obejmuje m.in. delikatne środki do mycia wstępnego, rozpuszczające silne zabrudzenia, skuteczne szampony do usuwania statycznych zabrudzeń, preparaty do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, środki do czyszczenia i konserwacji silników, preparaty do usuwania plam bitumicznych, odtłuszczacze zapewniające efekt antystatyczny, środki do czyszczenia felg, szyb, glinki, czernidła do opon, płynny wosk, tworzący wodoodporną powłokę chroniącą lakier przed brudem i wiele więcej.

Dbałość o powłokę lakierniczą z użyciem profesjonalnych środków do detailingu pozwala znacząco wydłużyć trwałość lakieru, zapewnić mu głęboki połysk i ceramiczną ochronę hydrofobową. Zrównoważone pH oferowanych środków sprawia, że są one nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla różnych powierzchni samochodu. Niezawodne, łatwe w użyciu preparaty do detalilingu umożliwiają skuteczne czyszczenie, pielęgnację i konserwację pojazdów, nie pozostawiając żadnych śladów i osadów.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty środków do detailingu oraz chemii do myjni samochodowych, dostępnej w naszym sklepie internetowym. Nasza siedziba mieści się w Częstochowie, obsługujemy zamówienia internetowe z całej Polski, poza tym zapewniamy sprzedaż B2B dla klientów z województwa śląskiego i opolskiego.

na stronę
 • LUBRYKANT DO GLINKI Specjalny miks surfaktantów, który zapobiega niepożądanym uszkodzeniom i zadrapaniom przy czyszczeniu za pomocą glinki lub autoscrabu. Zmniejsza tarcie, sprawia, że aplikacja jest wygodniejsza. LU nie zawiera żadnych polimerów ochronnych i wzmacniaczy połysku. Można go łatwo usunąć, po prostu zmyć wodą i osuszyć powierzchnię.

 • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SZYB Preparat gotowy do użytku na bazie alkoholu do czyszczenia szyb wewnątrz i na zewnątrz. Szybko i skutecznie czyści szyby, lusterka, i inne powierzchnie odporne na działanie alkoholu. Pozwala uzyskać czystą powierzchnię bez smug. Wysoka zdolność odtłuszczająca. Bezpieczny dla szkła z poliwęglanu.

 • APC DO WNĘTRZA SAMOCHODU UC uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów tkanin, tworzyw sztucznych, sztucznej i naturalnej skóry, zamszu, pokryć dachowych, wykończenia drzwi, wykładzin. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawia śladów i smug. Nie zmiękcza tkaniny, zapobiega jej wiotczeniu. Nie zawiera ciężko wymywających się składników.

 • ODTŁUSZCZACZ Pozwala całkowicie oczyścić powierzchnię samochodu przed nałożeniem jakiejkolwiek powłoki ochronnej, aby uzyskać najlepsze właściwości ochronne i trwałość. Skutecznie odtłuszcza powłokę lakierniczą i zapewnia efekt antystatyczny.

 • ŚRODEK DO USUWANIA ŚLADÓW OWADÓW Skutecznie usuwa ślady owadów i plam pochodzenia roślinnego. Dzięki formule z zbalansowanym pH produkt rozpuszcza zanieczyszczenia w ciągu kilku minut, nie powodując uszkodzeń powierzchni samochodu.

 • ŚRODEK DO PIELĘGNACJI WEWNĘTRZNYCH POWIERZCHNI PL przenika i oczyszcza powierzchnię, nadaje matowy, naturalny wygląd, chroni powierzchnię z tworzywa sztucznego od wypalenia i deformacji, nadaje efekt antystatyczny.

 • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SILNIKÓW Środek do czyszczenia silników samochodów i motocykli, a także bloków transmisyjnych i zawieszenia. Baza składa się z rozpuszczalnika o wysokiej zawartości substancji emulgujących i hydrofobowych, łatwo rozpuszcza i usuwa tłuszcz i olejowe plamy z części mechanicznych. Nie pozostawia plam i nie deformuje części wykonanych z...

 • Szampon do ręcznego mycia z dużą zawartością surfaktantów. Second Phase (SP) umożliwia ostrożne usuwanie statycznego brudu po myciu wstępnym Active Safe (AS) bez mechanicznego lub chemicznego uszkodzenia powłoki lakierniczej.

 • SZAMPON PIERWSZA FAZA Delikatny środek do mycia wstępnego. Active Safe (AS) silnie skoncentrowany, zasadowy środek do mycia bez fosforanów, natychmiastowo rozpuszcza mocno przylegające zanieczyszczenia (ślady po insektach, ptasie odchody, zanieczyszczenia pochodzące z agresywnych wpływów środowiska, zanieczyszczenia na felgach itp.).

 • CZERNIDŁO DO OPON Nadaje oponom efektowny wygląd, przywraca pierwotny kolor. Powstająca na powierzchni powłoka chroni przed brudem i wodą, chroniąc przed blaknięciem i pękaniem.

 • SZAMPON Z EFEKTEM HYDROFOBOWYM  Hydro Shampoo (HS) umożliwia ostrożne usuwanie statycznego brudu po myciu wstępnym Active Safe (AS) bez mechanicznego lub chemicznego uszkodzenia powłoki lakierniczej. Posiada wysokie właściwości myjące i hydrofobowe. Idealny do mycia trudno dostępnych miejsc pędzlem lub szczoteczką (tablicy, listwy, zamki, połączenia...

 • QUICK DETAILER Szybko i łatwo odzyskuje blask lakieru samochodowego, odświeża wyblakłe części samochodu. Specjalne składniki środka chronią powierzchnię i odpychają wodę, przyspieszając proces schnięcia.