Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Mycie zewnętrzne Jest 41 produktów.

Chemia do myjni samochodowych

Nasza bogata i zróżnicowana oferta obejmuje profesjonalne środki do myjni samochodowych różnego typu – ręcznych, bezdotykowych, portalowych oraz tunelowych. To preparaty nowej generacji, niezawodnie sprawdzające się w procesie mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Dzięki silnej koncentracji składników myjących i aktywnych dodatków, pozwalają skuteczne i bez wysiłku usunąć najtrwalsze zabrudzenia różnego pochodzenia.

Środki do myjni samochodowych

Chemia do myjni samochodowych marki GRASS dostępna w naszym asortymencie obejmuje m.in. aktywne piany, czyli uniwersalne preparaty przeznaczone do bezdotykowego mycia pojazdów, skutecznie usuwające kurz i inne zabrudzenia z powierzchni samochodu. Zastosowanie antykorozyjnych dodatków sprawia, że środki do myjni samochodowych są bezpieczne również dla powłok ze stopów metali kolorowych (niklowych, aluminiowych itd.). Obfita piana rozpuszcza brud, ułatwiając jego usunięcie.

W ofercie posiadamy również szampony, preparaty do usuwania zanieczyszczeń mineralnych oraz woski przyspieszające proces suszenia samochodu z efektem hydrofobowym i antystatycznym, chroniące lakier przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, brudu.

Na uwagę zasługuje także ekonomiczny, skoncentrowany proszek do myjni bezobsługowych, działający efektywnie zarówno z ciepłą, jak i zimną wodą. Sprawdzone, wysokiej klasy środki do myjni samochodowych marki GRASS są łatwe w spłukiwaniu i nie pozostawiają na powierzchni pojazdu zacieków ani osadów.

Ofertę uzupełniają preparaty przeciwko parowaniu szyb i lusterek samochodu, środki do czyszczenia felg, elementów chromowanych, silnika, środki konserwujące w postaci płynnego polimeru, preparaty do polerowania kokpitu i innych elementów z tworzyw, gumy, drzewa itd. Czeka na Was profesjonalna chemia do myjni samochodowych i nie tylko – zapraszamy!

na stronę
 • 8,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA DO SZYB I LUSTEREK Uniwersalny preparat czyszczący do szyb, lusterek, plastiku, chromu i płytek. Nie pozostawia zacieków i smug, wydajny. Nadaje powierzchni właściwości antystatyczne, zapewnia maksymalną widoczność. Można stosować w biurzedo czyszczenia mebli, monitorów, szyb, luster, wyposażenia handlowego.

  8,99 zł
 • 9,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  AUTO-SZAMPON DO MYCIA RĘCZNEGO Przeznaczony do mycia różnych rodzajów pojazdów. Wyprodukowany na bazie skutecznych składników myjącychpochodzenia naturalnego. Doskonale usuwa brud, sadzę, plamy olejowe, sól i inne ciężkie zanieczyszczeniaeksploatacyjne. Zapewnia polerujący efekt. Nie podrażnia skóry rąk.

  9,99 zł
 • 10,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŚLADÓW OD OWADÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania resztek owadów, żywicy z szyb, chłodnicy i innych elementów z tworzywsztucznych i chromowych. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

  10,99 zł
 • 11,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT PRZECIW PAROWANIU SZYB Preparat przeciw parowaniu szyb i lusterek samochodu. Zapewnia widoczność ponad dwa tygodnie, pasuje do wszystkich szklanych powierzchni.

  11,99 zł
 • 14,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA I POLEROWANIA KAROSERII Ekspresowy preparat do pielęgnacji karoserii w dowolnym kolorze. Szybko i łatwo odzyskuje blask lakieru i odświeża wyblakłe części nadwozia. Specjalne składniki, wchodzące w skład preparatu chronią powierzchnię samochodu i odpychają wodę  przyspieszając proces schnięcia.

  14,99 zł
 • 15,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA I POLEROWANIA LAKIERU SAMOCHODOWEGO Ekologicznie czysty preparat do czyszczenia, polerowania i zabezpieczenia lakier na sucho. Stosuje się do pełnego oczyszczenia i polerowania brudnego nadwozia samochodu, do częściowego oczyszczenia elementów nadwozia od ptasich odchodów, śladów od owadów, zanieczyszczeń drogowych i innych lub do...

  15,99 zł
 • 15,99 zł W magazynie

  NANO-SZAMPON Z EFEKTOM OCHRONNYM Mocno pieniący szampon myje i zabezpiecza lakier pojazdu. Regeneruje i nadaje połysk lakieru, tworzy cienkąpowłokę, która chroni przed brudem, wodą i oblodzeniem. Wymyta powierzchnia dłużej zostaje czystsza i łatwiej sięmyje. Powtarzając stosowanie nano-preparatu czas trwania powłoki ochronnej wzrasta.

  15,99 zł
 • 16,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŻYWICY Z TOPOLI I PTASICH ODCHODÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania żywicy z drzew, ptasich odchodów, śladów od owadów z powierzchni samochodu. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

  16,99 zł
 • 16,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA CHROMU Uniwersalny, wysokowydajny preparat do pielęgnacji chromowanych, niklowanych, aluminiowych i innych powierzchni metalowych. Profesjonalny preparat głęboko oczyszcza i usuwa rdzawy nalot, eliminuje zamglenie i nadaje lustrzany połysk. Zalecane do pielęgnacji chromowanych nadkoli, atrapy, zderzaków, felg i elementów...

  16,99 zł
 • 121,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO USUWANIA PLAM BITUMICZNYCH Preparat do usuwania materiałów ropopochodnych, smół, plam bitumicznych, śladów gumy i innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Opiera się na skutecznych nisko lotnych rozpuszczalnikach z mocną zdolnością czyszczenia. Nie ma ostrego zapachu, nie jest niebezpieczny dla lakieru.

  121,99 zł
 • 20,00 zł W magazynie

  Niewidzialna wycieraczka do szyb, lusterek, reflektorów i innych szklanych powierzchni. Wypełnia mikropory i mikropęknięcia, tworząc niewidzialną powłokę. Deszcz i brud lekko spływają z powierzchni, w zimową porę roku zapobiega powstawaniu oblodzenia. Przy prędkości powyżej 80 km/h nie są potrzebne wycieraczki. Szyba dłużej zostaje czystą.

  20,00 zł
 • 21,99 zł W magazynie

  MOCNO SKONCENTROWANY LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY Letni płyn do spryskiwaczy stosuje się do czyszczenia szyb latem. Efektywnie usuwa ślady od owadów, żywicę, sól, brudi inne. Nie zostawia odblasków, zacieków, plam olejowych. Płyn nie szkodzi lakierowi, gumie i elementom z tworzywsztucznych.

  21,99 zł