Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Szampony Jest 3 produktów.

  • AUTO-SZAMPON DO MYCIA RĘCZNEGO Przeznaczony do mycia różnych rodzajów pojazdów. Wyprodukowany na bazie skutecznych składników myjącychpochodzenia naturalnego. Doskonale usuwa brud, sadzę, plamy olejowe, sól i inne ciężkie zanieczyszczeniaeksploatacyjne. Zapewnia polerujący efekt. Nie podrażnia skóry rąk.

  • NANO-SZAMPON Z EFEKTOM OCHRONNYM Mocno pieniący szampon myje i zabezpiecza lakier pojazdu. Regeneruje i nadaje połysk lakieru, tworzy cienkąpowłokę, która chroni przed brudem, wodą i oblodzeniem. Wymyta powierzchnia dłużej zostaje czystsza i łatwiej sięmyje. Powtarzając stosowanie nano-preparatu czas trwania powłoki ochronnej wzrasta.

  • AUTOSZAMPON NA SZCZOTKĘ/PIANOWNICĘ/DO MYCIA RĘCZNEGO Skoncentrowany szampon samochodowy do mycia ręcznego ze zwiększonym pienieniem się i możliwością naniesieniaza pomocą pianownicy. Tworzy trwałą, obfitą pianę, która przez dłuższy czas pozostaje na powierzchni. Skutecznie czyścilakier z kurzu, brudu, sadzy, oleju, soli i innych trudnych zanieczyszczeń....