Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Szyby Jest 4 produktów.

  • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SZYB Preparat gotowy do użytku na bazie alkoholu do czyszczenia szyb wewnątrz i na zewnątrz. Szybko i skutecznie czyści szyby, lusterka, i inne powierzchnie odporne na działanie alkoholu. Pozwala uzyskać czystą powierzchnię bez smug. Wysoka zdolność odtłuszczająca. Bezpieczny dla szkła z poliwęglanu.

  • POWŁOKA DO SZYB Mega efektywny i łatwy w użyciu Nano Glass (NG) przeznaczony do wszelkich powierzchni szklanych. Działa, wypełniając pory i pęknięcia szkła, tworząc niewidoczną powłokę. Deszcz i brud spływają z powierzchni, pozostawiając ją czystą na dłuższy czas.

  • Alkoholowy płyn do mycia szyb. Glazier (GZ) - płyn na bazie alkoholu środek do czyszczenia szyb węwnątrzi zewnątrz. Korzyści: Szybko i skutecznie czyści szyby, lusterki, i inne powierzchni odporne na działanie alkoholu.

  • ŚRODEK DO POLEROWANIA SZYB Bez uszkodzenia powierzchni szkła usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego i nieorganicznego, wapienne osady, lekkie zadrapania, m.in. od wycieraczek. Zapewnia idealną czystość i widoczność, a zatem maksymalne bezpieczeństwo ruchu. Glass Clean (GL) zaleca się do głębokiego czyszczenia szkła przed nałożeniem GC i NG.