Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Powłoki ceramiczne Jest 5 produktów.

 • 54,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  OCHRONA HYDROFOBOWA Bardzo efektywny środek na bazie krzemionki nadający szybkie właściwości hydrofobowe. HW nakłada się na czystą, jeszcze mokrą powierzchnię i natychmiast zmywa się wodą, zapewniając nie tylko doskonały efekt samooczyszczania, ale także głęboki połysk przezokres do 3 miesięcy.

  54,99 zł
 • 109,99 zł W magazynie

  QUICK DETAILER NA BAZIE KRZEMU QR jest bardzo wydajnym i łatwym w użyciu środkiem dodającym efekt hydrofobowy i połysk. Jego głównym zadaniem jest aktualizacja kwarcowej powłoki ochronnej. Może być stosowany od karoserii do okien. Umiarkowane zużycie sprawia, że środek jest bardzo skutecznym i korzystnym rozwiązaniem dla przedłużenia ceramicznej powłoki...

  109,99 zł
 • 229,99 zł W magazynie

  NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA GC — zaawansowana technologicznie powłoka przeciwdeszczowa do szyb, która nadaje szybie samochodu silne właściwości hydrofobowe do 8 miesięcy. Główny cel aplikacji GC - zapewnienie najbezpieczniejszej i najwygodniejszej jazdy, znacznie poprawiając widoczność podczas opadów. Odporność na wodę potrwa co najmniej 6 ~ 8 miesięcy.

  229,99 zł
 • 269,99 zł W magazynie

  OCHRONA HYDROFOBOWA HC bardzo szybko tworzy mikro powłokę, która odpycha wodę i brud. Środek został stworzony specjalnie do aplikacji na wszystkie profesjonalne powłoki ochronne. Można nanosić na karoserię, plastik zewnętrzny, szyby, opony i felgi. Środek jest odporny na działanie zasady i agresywnych drogowych środków chemicznych. Dużo trwalszy w...

  269,99 zł
 • 599,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  CERAMICZNA POWŁOKA OCHRONNA GQ — najbardziej zaawansowana, profesjonalna powłoka ochronna w Detail Auto Care. Zapewnia najbardziej niezawodną ochronę lakieru, a także lustrzany połysk, głębię koloru i nadaje właściwości hydrofobowe przez długi czas dzięki zawartości SiO2. Gwarantowana ochrona karoserii przez okres do 2 lat.

  599,99 zł