Filtrowanie

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Mycie zewnętrzne Jest 21 produktów.

na stronę
 • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SZYB Preparat gotowy do użytku na bazie alkoholu do czyszczenia szyb wewnątrz i na zewnątrz. Szybko i skutecznie czyści szyby, lusterka, i inne powierzchnie odporne na działanie alkoholu. Pozwala uzyskać czystą powierzchnię bez smug. Wysoka zdolność odtłuszczająca. Bezpieczny dla szkła z poliwęglanu.

 • LUBRYKANT DO GLINKI Specjalny miks surfaktantów, który zapobiega niepożądanym uszkodzeniom i zadrapaniom przy czyszczeniu za pomocą glinki lub autoscrabu. Zmniejsza tarcie, sprawia, że aplikacja jest wygodniejsza. LU nie zawiera żadnych polimerów ochronnych i wzmacniaczy połysku. Można go łatwo usunąć, po prostu zmyć wodą i osuszyć powierzchnię.

 • ODTŁUSZCZACZ Pozwala całkowicie oczyścić powierzchnię samochodu przed nałożeniem jakiejkolwiek powłoki ochronnej, aby uzyskać najlepsze właściwości ochronne i trwałość. Skutecznie odtłuszcza powłokę lakierniczą i zapewnia efekt antystatyczny.

 • ŚRODEK DO USUWANIA ŚLADÓW OWADÓW Skutecznie usuwa ślady owadów i plam pochodzenia roślinnego. Dzięki formule z zbalansowanym pH produkt rozpuszcza zanieczyszczenia w ciągu kilku minut, nie powodując uszkodzeń powierzchni samochodu.

 • Szampon do ręcznego mycia z dużą zawartością surfaktantów. Second Phase (SP) umożliwia ostrożne usuwanie statycznego brudu po myciu wstępnym Active Safe (AS) bez mechanicznego lub chemicznego uszkodzenia powłoki lakierniczej.

 • SZAMPON PIERWSZA FAZA Delikatny środek do mycia wstępnego. Active Safe (AS) silnie skoncentrowany, zasadowy środek do mycia bez fosforanów, natychmiastowo rozpuszcza mocno przylegające zanieczyszczenia (ślady po insektach, ptasie odchody, zanieczyszczenia pochodzące z agresywnych wpływów środowiska, zanieczyszczenia na felgach itp.).

 • QUICK DETAILER Szybko i łatwo odzyskuje blask lakieru samochodowego, odświeża wyblakłe części samochodu. Specjalne składniki środka chronią powierzchnię i odpychają wodę, przyspieszając proces schnięcia.

 • SZAMPON Z EFEKTEM HYDROFOBOWYM  Hydro Shampoo (HS) umożliwia ostrożne usuwanie statycznego brudu po myciu wstępnym Active Safe (AS) bez mechanicznego lub chemicznego uszkodzenia powłoki lakierniczej. Posiada wysokie właściwości myjące i hydrofobowe. Idealny do mycia trudno dostępnych miejsc pędzlem lub szczoteczką (tablicy, listwy, zamki, połączenia...

 • CZERNIDŁO DO OPON Nadaje oponom efektowny wygląd, przywraca pierwotny kolor. Powstająca na powierzchni powłoka chroni przed brudem i wodą, chroniąc przed blaknięciem i pękaniem.

 • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA FELG I KAROSERII Wyjątkowa formuła ze zrównoważonym pH, bezpieczna dla różnych powierzchni samochodu. Skutecznie usuwa film uliczny z lakieru, szyb ilusterek. Najlepiej nadaje się do czyszczenia felg. Niezbędny do usuwania pyłu hamulcowego z felg, którego nie można całkowicie usunąć zwykłymi detergentami. Rozpuszcza brud w kilka...

 • PŁYNNY WOSK Skoncentrowany preparat dla długotrwałej konserwacji powierzchni samochodu po umyciu. Tworzy cienką ochronną powłokę charakteryzującą się wysoką wodoodpornością, zapewnia szybkie suszenie, tworzy efekt antystatyczny. Chroni powierzchnię przed wodą, brudem i innymi czynnikami przez długi czas. Dodaje głęboki lustrzany połysk. Chroni lakier...

 • OCHRONA HYDROFOBOWA Bardzo efektywny środek na bazie krzemionki nadający szybkie właściwości hydrofobowe. HW nakłada się na czystą, jeszcze mokrą powierzchnię i natychmiast zmywa się wodą, zapewniając nie tylko doskonały efekt samooczyszczania, ale także głęboki połysk przezokres do 3 miesięcy.