Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Kokpit Jest 4 produktów.

  • NATURALNY ODPLAMIACZ NA BAZIE NATURALNYCH EKSTRAKTÓW Z POMARAŃCZY Odplamiacz jest szybko penetrującym i czyszczącym środkiem na bazie naturalnych ekstraktów z pomarańczy. Usuwa twarde plamy z materiałów winylowych, wykładzin dywanowych, szkła, metalu, plastiku, gumy, lakieru i tekstyliów. Skutecznie czyści plamy z atramentu, wosku, szminki, resztek kleju...

  • APC DO WNĘTRZA SAMOCHODU UC uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów tkanin, tworzyw sztucznych, sztucznej i naturalnej skóry, zamszu, pokryć dachowych, wykończenia drzwi, wykładzin. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawia śladów i smug. Nie zmiękcza tkaniny, zapobiega jej wiotczeniu. Nie zawiera ciężko wymywających się składników.

  • UNIWERSALNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA MU, uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów tkanin, tworzyw sztucznych, sztucznej i naturalnej skóry, zamszu, pokryć dachowych, wykończenia drzwi, wykładzin. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawia śladów i smug. Nie zmiękcza tkaniny, zapobiega jej wiotczeniu. Nie zawiera ciężko wymywających się składników.

  • ŚRODEK DO PIELĘGNACJI WEWNĘTRZNYCH POWIERZCHNI PL przenika i oczyszcza powierzchnię, nadaje matowy, naturalny wygląd, chroni powierzchnię z tworzywa sztucznego od wypalenia i deformacji, nadaje efekt antystatyczny.