Koszty dostawy i czas realizacji zamówienia

  1. Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy (pn. - pt. w godz.: 08:00 - 16:00).
  2. Opłata za wysyłkę (ceny w zł) firma kurierska DPD: 17,99 zł brutto.
  3. Opłata za wysyłkę (ceny w zł) firma kurierska DPD płatność przy odbiorze: 19,99 zł brutto.
  4. Koszty dostawy dotyczą dostaw na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
  5. Zamówienia rozpatrywane są przez obsługę sklepu w terminie trzech dni roboczych od daty złożenia zamówienia, przy czym zamówienia dokonane w piątek po godz. 13.00, w soboty, niedziele lub święta rozpatrywane będą w najbliższych dniach roboczych po w/w dniu. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.
  6. Każde zamówienie potwierdzane jest przez Sprzedawcę w postaci wiadomości przesłanej automatycznie na wskazany przez Klienta adres e-mail. Wiadomość potwierdzająca zawiera rodzaj i ilość zamówionego towaru, ceny jednostkowe poszczególnych towarów, jak i łączny koszt zamówienia wraz z kosztami przesyłki.
  7. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu na magazynie. W sytuacji, gdy towar będący przedmiotem zamówienia jest w danej chwili niedostępny w magazynie, Klient informowany jest o etapie i terminie realizacji zamówienia i może podjąć decyzję o modyfikacji zamówienia, anulowaniu zamówienia lub możliwości przesunięcia terminu dostawy.

Formy płatności

W ramach funkcjonowania Sklepu możliwe są następujące sposoby płatności:

- za pobraniem
- przelewem bankowym
- szybkim przelewem Tpay