Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Skóra Jest 5 produktów.

  • NATURALNY ODPLAMIACZ NA BAZIE NATURALNYCH EKSTRAKTÓW Z POMARAŃCZY Odplamiacz jest szybko penetrującym i czyszczącym środkiem na bazie naturalnych ekstraktów z pomarańczy. Usuwa twarde plamy z materiałów winylowych, wykładzin dywanowych, szkła, metalu, plastiku, gumy, lakieru i tekstyliów. Skutecznie czyści plamy z atramentu, wosku, szminki, resztek kleju...

  • APC DO WNĘTRZA SAMOCHODU UC uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów tkanin, tworzyw sztucznych, sztucznej i naturalnej skóry, zamszu, pokryć dachowych, wykończenia drzwi, wykładzin. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawia śladów i smug. Nie zmiękcza tkaniny, zapobiega jej wiotczeniu. Nie zawiera ciężko wymywających się składników.

  • UNIWERSALNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA MU, uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów tkanin, tworzyw sztucznych, sztucznej i naturalnej skóry, zamszu, pokryć dachowych, wykończenia drzwi, wykładzin. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawia śladów i smug. Nie zmiękcza tkaniny, zapobiega jej wiotczeniu. Nie zawiera ciężko wymywających się składników.

  • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SKÓRY LC przeznaczony jest specjalnie do czyszczenia skóry z brudu i plam. Preparat nie zawiera rozpuszczalników ani materiałów ściernych, więc oczyszcza skórę bez żadnych uszkodzeń. Skutecznie usuwa plamy z mebli skórzanych, skórzanego wnętrza samochodu, odzieży i innych wyrobów skórzanych.

  • KONSERWANT DO SKÓRY LT - odżywka stworzona specjalnie do stosowania na powierzchni wyrobów skórzanych. Szybko przenika przez pory i przywraca elastyczność i strukturę skóry. Zapobiega pękaniu. Szybko wysycha i pozostawia przyjemny zapach nowej skóry.