Środki do czyszczenia hoteli Jest 12 produktów.

 • Środek do mycia szkła, luster, tworzyw sztucznych i chromu, wyrobów z ceramiki i porcelany. Może być używany do czyszczenia ekranu telewizora czy mebli gabinetowych. Daje powierzchni właściwości antystatyczne. Nie pozostawia zadrapań, zapewnia maksymalną przejrzystość bez rozwodów i smug. Ekonomiczny w zastosowaniu. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A...

 • Uniwersalny środek myjący stosuje się do oczyszczania skóry, wyrobów z tkaniny, aparatów telefonicznych, mebli, szklanych i metalowych powierzchni. Nie pozostawia zarysowań, zapewnia czystość bez smug i zacieków. Ekonomiczny w użyciu. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Kwasowy środek do codziennego mycia toalet. Żelowa struktura preparatu zapewnia jego ekonomiczne zużycie. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Żelowy środek do czyszczenia i dezynfekcji toalet, łazienek. Skutecznie usuwa rdzę, kamień i biologiczne osady, długotrwałe zabrudzenia. Eliminuje nieprzyjemny zapach. Skuteczność A6 uzyskuje się poprzez skoncentrowane składniki aktywne. Oszczędność -dzięki żelowej formule. Nadaje się do generalnego sprzątania. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A...

 • Środek do odświeżania powietrza, pozostawiając świeży zapach przez długi czas. Idealny do usuwania zapachów w pomieszczeniach. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Kwasowy środek do czyszczenia łazienek. Nadaje się do delikatnego mycia kabin prysznicowych, wanien, umywalek, kranów i innego sprzętu. Nie uszkadza chromowanych i plastikowych powierzchni. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Środek polerujący przeznaczony do odzyskiwania i przywracania naturalnego wyglądu powierzchniom drewnianym. Oczyszcza z kurzu, smug, plam, ma efekt antystatyczny. Chroni meble i nadaje połysk. Pozwala poprawić wygląd, kryje lekkie uszkodzenia. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ. 

 • Skoncentrowany uniwersalny środek myjący stosuje się do oczyszczania skóry, wyrobów z tkaniny, aparatów telefonicznych, mebli, szklanych i metalowych powierzchni. Nie pozostawia zarysowań, zapewnia czystość bez smug i zacieków. Ekonomiczny w użyciu. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Skoncentrowany środek do odświeżania powietrza, pozostawiając świeży zapach przez długi czas. Idealny do usuwania zapachów w pomieszczeniach. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Skoncentrowany kwasowy środek do codziennego mycia toalet. Żelowa struktura preparatu zapewnia jego ekonomiczne zużycie. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Skoncentrowany kwasowy środek do czyszczenia łazienek. Nadaje się do delikatnego mycia kabin prysznicowych, wanien, umywalek, kranów i innego sprzętu. Nie uszkadza chromowanych i plastikowych powierzchni. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W TEJ SAMEJ NUCIE ZAPACHOWEJ.

 • Skoncentrowany środek do mycia szkła, luster, tworzyw sztucznych, wyrobów z ceramik. Może być używany do czyszczenia ekranu telewizora czy mebli gabinetowych. Nadaje właściwości antystatyczne. Nie pozostawia zadrapań, zapewnia maksymalną przejrzystość bez rozwodów i smug. Ekonomiczny w zastosowaniu. WSZYSTKIE ŚRODKI Z SERI A (A1,A2,A3,A4,A5,A6,A9) SĄ W...