Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Felgi Jest 4 produktów.

 • 26,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Środek do czyszczenia felg od pyłu hamulcowego i ciężkich zabrudzeń. Neutralne pH jest bezpieczna zarówno dla felg, jak i karoserii. Disk Cleaner Super jest niezbędny do usuwania uporczywego pyłu hamulcowego z tarcz, których nie można całkowicie wyczyścić zwykłymi środkami. Disk Cleaner Super rozkłada zanieczyszczenia w ciągu kilku minut, uzyskując...

  26,99 zł
 • 35,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Efektywny myjący środek do czyszczenia felg od ciężkich zanieczyszczeń, niezmywających się za pomocą auto-szamponu, takich jak smoły, materiały ropopochodne, sadzę, rdzę, kurz od klocków hamulcowych. Bezpieczny dla lakieru, wyrobów gumowych, plastikowych oraz wykonanych ze stopów metali kolorowych.

  35,99 zł
 • 99,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Silnie skoncentrowany kwaśny środek do czyszczenia felg, zbiorników aluminiowych od ciężkich,zanieczyszczeń, nie zmywających się za pomocą pian takich jak: żywice, oleje mineralne, sadza, rdza, a także pył z klocków hamulcowych.

  99,99 zł
 • 132,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA FELG Efektywny myjący preparat do czyszczenia felg z ciężkich zanieczyszczeń, niezmywających się za pomocą autoszamponu, takich jak: smoły, materiały ropopochodne, sadze, rdza, kurz z klocków hamulcowych. Bezpieczny dla lakieru, wyrobów gumowych, plastikowych i z metali kolorowych . Nie szkodzi felgom chromowanym.

  132,99 zł