Filtrowanie

Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Środki specjalistyczne Jest 8 produktów.

  • PREPARAT DO CZYSZCZENIA CHROMU Uniwersalny, wysokowydajny preparat do pielęgnacji chromowanych, niklowanych, aluminiowych i innych powierzchni metalowych. Profesjonalny preparat głęboko oczyszcza i usuwa rdzawy nalot, eliminuje zamglenie i nadaje lustrzany połysk. Zalecane do pielęgnacji chromowanych nadkoli, atrapy, zderzaków, felg i elementów...

  • PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŻYWICY Z TOPOLI I PTASICH ODCHODÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania żywicy z drzew, ptasich odchodów, śladów od owadów z powierzchni samochodu. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

  • PREPARAT DO USUWANIA PLAM BITUMICZNYCH Preparat do usuwania materiałów ropopochodnych, smół, plam bitumicznych, śladów gumy i innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Opiera się na skutecznych nisko lotnych rozpuszczalnikach z mocną zdolnością czyszczenia. Nie ma ostrego zapachu, nie jest niebezpieczny dla lakieru.

  • ŚRODEK DO MYCIA PODŁOGI (ZASADOWY) Skoncentrowany zasadowy środek myjący do szczególnie silnych zabrudzeń. Nadaje się do syntetycznych, winylowych i polimerowych powierzchni, linoleum, kafel, asfaltu, betonu, płytek. Usuwa nawet wżarte gospodarcze i uliczne zanieczyszczenia, w tym olejowe, tłuszczowe i organiczne. Idealny do stosowania w maszynach...

  • ODPLAMIACZ Środek do usuwania produktów ropopochodnych, smoły, plam bitumicznych, śladów od gumy i innych zanieczyszczeń drogowych, a także tłustych plam, graffiti, markerów, długopisów, gumy do żucia, kleju taśmy klejącej z różnych powierzchni.

  • ANTI-DESZCZ DO SZYB I LUSTEREK Brudo- i wodo- odporny preparat do szyb, lusterek, reflektorów i innych szklanych powierzchni. Wypełnia mikropory i mikropęknięcia, tworząc niewidzialną powłokę. Deszcz i brud lekko spływają z powierzchni, w zimie zapobiega powstawaniu oblodzenia. Przy prędkości powyżej 80 km/h nie są potrzebne wycieraczki. Szyba dłużej...

  • Silnie skoncentrowany kwaśny środek do czyszczenia felg, zbiorników aluminiowych od ciężkich,zanieczyszczeń, nie zmywających się za pomocą pian takich jak: żywice, oleje mineralne, sadza, rdza, a także pył z klocków hamulcowych.

  • WYSOKOPIENIĄCY KWASOWY PREPARAT Preparat przeznaczony do mycia elewacji budynków wykończonych elementami z tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych, metalowych, szkła. Doskonale radzi sobie z osadem z kamienia, rdzy i innych zanieczyszczeń mineralnych. Preparat bardzo dobrze radzi sobie także w myjniach samochodowych.