Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Szyby Jest 4 produktów.

  • PREPARAT DO CZYSZCZENIA DO SZYB I LUSTEREK Uniwersalny preparat czyszczący do szyb, lusterek, plastiku, chromu i płytek. Nie pozostawia zacieków i smug, wydajny. Nadaje powierzchni właściwości antystatyczne, zapewnia maksymalną widoczność. Można stosować w biurzedo czyszczenia mebli, monitorów, szyb, luster, wyposażenia handlowego.

  • PREPARAT PRZECIW PAROWANIU SZYB Preparat przeciw parowaniu szyb i lusterek samochodu. Zapewnia widoczność ponad dwa tygodnie, pasuje do wszystkich szklanych powierzchni.

  • Niewidzialna wycieraczka do szyb, lusterek, reflektorów i innych szklanych powierzchni. Wypełnia mikropory i mikropęknięcia, tworząc niewidzialną powłokę. Deszcz i brud lekko spływają z powierzchni, w zimową porę roku zapobiega powstawaniu oblodzenia. Przy prędkości powyżej 80 km/h nie są potrzebne wycieraczki. Szyba dłużej zostaje czystą.

  • MOCNO SKONCENTROWANY LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY Letni płyn do spryskiwaczy stosuje się do czyszczenia szyb latem. Efektywnie usuwa ślady od owadów, żywicę, sól, brudi inne. Nie zostawia odblasków, zacieków, plam olejowych. Płyn nie szkodzi lakierowi, gumie i elementom z tworzywsztucznych.