Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Piany aktywne Jest 10 produktów.

Chemia do myjni bezdotykowych

Piany aktywne to przykład niezawodnej chemii do myjni bezdotykowych, ręcznych, tunelowych i portalowych. Innowacyjna receptura i przemyślany dobór składników aktywnych przekłada się na świetne właściwości myjące i wysoką wydajność preparatów. Piany dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i pojemnościowych, klienci mają więc w czym wybierać. W ofercie posiadamy m.in. produkty przeznaczone do mycia samochodów latem, a także tzw. aktywną różową pianę.

Silnie skoncentrowana chemia do myjni bezdotykowych w postaci pian aktywnych przeznaczona jest do mycia wstępnego. Pozwala zwalczać najpopularniejsze zabrudzenia w postaci kurzu, śladów po owadach, oleju, skutecznie je zmiękczając i rozluźniając. Poprzez odspojenie zalegającego brudu od powierzchni samochodu piany aktywne przygotowują pojazd do mycia zasadniczego.

Gęsta i obfita piana długo utrzymuje się na powierzchni pojazdu i świetnie radzi sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, a jednocześnie jest bezpieczna dla lakieru, powierzchni chromowanych, aluminiowych itp. Piany aktywne GRASS to profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych - silnie skoncentrowane preparaty mają dobroczynny wpływ na karoserię, nie pozostawiając osadów ani zacieków.

Zapraszamy do zakupu wysokiej klasy produktów, w razie wątpliwości chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich środków do myjni samochodowych!

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany lekko alkaliczny preparat do bezdotykowego mycia pojazdów. Łatwo usuwa kurzu, brud, olej, ślady owadów. Łatwo spłukuje się z powierzchni, nie szkodzi powłokom ze stopów metali kolorowych. Przeznaczony do mycia pojazdów latem. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany preparat do bezdotykowego mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Z łatwością usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Tworzy trwałą pianę, która łatwo się spłukuje z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO (AKTYWNA RÓŻOWA PIANA) Różowa piana to skoncentrowany środek służący do bezdotykowego mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Doskonale się pieni, tworzy gęstą, stabilną pianę, która pokrywając powierzchnię samochodu rozpuszcza brud, dzięki czemu łatwo go usunąć wodą pod ciśnieniem.

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany lekko alkaliczny preparat do bezdotykowego mycia pojazdów. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Łatwo spłukuje się z powierzchni, nie szkodzi powłokom ze stopów metali kolorowych. Przeznaczony do mycia pojazdów latem. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów.  Tworzy trwałą pianę łatwo spłukującą się z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Pasuje do wielu rodzajów myjni:...

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Tworzy trwałą pianę łatwo spłukującą z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Pasuje do wielu rodzajów myjni: ręcznych,...

  • Aktywna piana dla portalowych, tunelowych myjni. Zmiękcza brud i ułatwia czyszczenie szczotkami na podstawowym cyklu mycia. Lekko zasadowa formuła jest bezpieczna dla lakieru, części samochodu. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  • PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Tworzy trwałą pianę, która łatwo się spłukuje z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Do wielu rodzajów myjni: ręcznych,...

  • Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej oraz ślady od owadów. Ma umiarkowane pienienie, łatwo spłukuje się z powierzchni. Nie uszkadza powłok aluminiowych, niklowych, oraz powłok wykonanych ze stopów metali kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Średnie zużycie na 1 samochód powinno...

  • Mocno skoncentrowany środek do mycia samochodów na myjniach samoobsługowych, specjalnie stworzony do urządzeń z systemami dozowania. Z łatwością usuwa kurz, brud, olej, ślady od owadów. Ma zrównoważoną intensywność pienienia, łatwo się spłukuje. Sposób użycia: zużycie na 1 samochód powinno wynosić 60-100 gr koncentratu. Dla dozatora ustawiamy wskaźnik...