Filtrowanie

Cena
Pojemności
Włączone filtry:

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Piany aktywne Jest 11 produktów.

Chemia do myjni bezdotykowych

Piany aktywne to przykład niezawodnej chemii do myjni bezdotykowych, ręcznych, tunelowych i portalowych. Innowacyjna receptura i przemyślany dobór składników aktywnych przekłada się na świetne właściwości myjące i wysoką wydajność preparatów. Piany dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i pojemnościowych, klienci mają więc w czym wybierać. W ofercie posiadamy m.in. produkty przeznaczone do mycia samochodów latem, a także tzw. aktywną różową pianę.

Silnie skoncentrowana chemia do myjni bezdotykowych w postaci pian aktywnych przeznaczona jest do mycia wstępnego. Pozwala zwalczać najpopularniejsze zabrudzenia w postaci kurzu, śladów po owadach, oleju, skutecznie je zmiękczając i rozluźniając. Poprzez odspojenie zalegającego brudu od powierzchni samochodu piany aktywne przygotowują pojazd do mycia zasadniczego.

Gęsta i obfita piana długo utrzymuje się na powierzchni pojazdu i świetnie radzi sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, a jednocześnie jest bezpieczna dla lakieru, powierzchni chromowanych, aluminiowych itp. Piany aktywne GRASS to profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych - silnie skoncentrowane preparaty mają dobroczynny wpływ na karoserię, nie pozostawiając osadów ani zacieków.

Zapraszamy do zakupu wysokiej klasy produktów, w razie wątpliwości chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich środków do myjni samochodowych!

 • 21,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany lekko alkaliczny preparat do bezdotykowego mycia pojazdów. Łatwo usuwa kurzu, brud, olej, ślady owadów. Łatwo spłukuje się z powierzchni, nie szkodzi powłokom ze stopów metali kolorowych. Przeznaczony do mycia pojazdów latem. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  21,99 zł
 • 32,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany preparat do bezdotykowego mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Z łatwością usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Tworzy trwałą pianę, która łatwo się spłukuje z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  32,99 zł
 • 54,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO (AKTYWNA RÓŻOWA PIANA) Różowa piana to skoncentrowany środek służący do bezdotykowego mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Doskonale się pieni, tworzy gęstą, stabilną pianę, która pokrywając powierzchnię samochodu rozpuszcza brud, dzięki czemu łatwo go usunąć wodą pod ciśnieniem.

  54,99 zł
 • 194,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany lekko alkaliczny preparat do bezdotykowego mycia pojazdów. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Łatwo spłukuje się z powierzchni, nie szkodzi powłokom ze stopów metali kolorowych. Przeznaczony do mycia pojazdów latem. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  194,99 zł
 • 259,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów.  Tworzy trwałą pianę łatwo spłukującą się z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Pasuje do wielu rodzajów myjni:...

  259,99 zł
 • 294,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Tworzy trwałą pianę łatwo spłukującą z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Pasuje do wielu rodzajów myjni: ręcznych,...

  294,99 zł
 • 300,99 zł W magazynie

  Aktywna piana dla portalowych, tunelowych myjni. Zmiękcza brud i ułatwia czyszczenie szczotkami na podstawowym cyklu mycia. Lekko zasadowa formuła jest bezpieczna dla lakieru, części samochodu. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  300,99 zł
 • 375,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej, ślady owadów. Tworzy trwałą pianę, która łatwo się spłukuje z powierzchni. Nie szkodzi powłokom aluminiowym, niklowym i innym ze stopów kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Do wielu rodzajów myjni: ręcznych,...

  375,99 zł
 • 460,99 zł W magazynie

  Skoncentrowany środek do bezdotykowego mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Łatwo usuwa kurz, brud, olej oraz ślady od owadów. Ma umiarkowane pienienie, łatwo spłukuje się z powierzchni. Nie uszkadza powłok aluminiowych, niklowych, oraz powłok wykonanych ze stopów metali kolorowych. Zawiera antykorozyjne dodatki. Średnie zużycie na 1 samochód powinno...

  460,99 zł
 • 523,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  MOCNO SKONCENTROWANY DWUSKŁADNIKOWY ALKALICZNY PREPARAT MYJĄCY Preparat do mycia bezdotykowego. Przeznaczony do czyszczenia karoserii, plandek, podwozia, zbiorników paliwa, silników, cystern, transportu daleko jeżdżącego. Optymalny do usuwania kurzu, brudu, oleju, mazutu itd. Dzięki specjalnym składnikom dobrze działa z zimną wodą i w zimę. Zawiera...

  523,99 zł
 • 539,99 zł W magazynie

  Mocno skoncentrowany środek do mycia samochodów na myjniach samoobsługowych, specjalnie stworzony do urządzeń z systemami dozowania. Z łatwością usuwa kurz, brud, olej, ślady od owadów. Ma zrównoważoną intensywność pienienia, łatwo się spłukuje. Sposób użycia: zużycie na 1 samochód powinno wynosić 60-100 gr koncentratu. Dla dozatora ustawiamy wskaźnik...

  539,99 zł