Filtrowanie

Sortowanie

lekka kwarcowa powłoka

Środki myjące Jest 70 produktów.

Chemia do myjni

Chemia GRASS wyróżnia się doskonałymi właściwościami myjącymi. W naszej bogatej ofercie znajduje się profesjonalna chemia do myjni ręcznych, bezdotykowych, tunelowych i portalowych, a także preparaty przeznaczone do mycia ręcznego, niepowodujące podrażnień skóry rąk.

Jako dystrybutor chemii GRASS proponujemy zarówno uniwersalne środki do mycia bezdotykowego samochodów osobowych i ciężarowych, pozwalające usunąć kurz i brud różnego pochodzenia (sadza, olej, sól i inne), jak i preparaty do zadań specjalnych – np. usuwania zabrudzeń organicznych (żywica z drzew, ptasie odchody), czyszczenia felg czy silnika z uporczywych zabrudzeń m.in. w postaci oleju czy smaru. Oferowana chemia GRASS doskonale sprawdza się w pielęgnacji karoserii, czego przykład może stanowić płynny polimer nadający połysk czy preparat do czyszczenia i polerowania lakieru samochodowego na sucho.

W asortymencie nie brakuje również środków przeznaczonych do czyszczenia powierzchni chromowanych oraz elementów wnętrza samochodu (kokpit, tapicerka, elementy skórzane, drewniane, gumowe oraz z tworzyw sztucznych). Ofertę uzupełniają aktywne piany do myjni bezdotykowych z antykorozyjnymi dodatkami (w tym także różowa piana), bezpieczne dla powłok aluminiowych, niklowych i z innych stopów kolorowych.

Chemia GRASS – inne zastosowania

GRASS to nie tylko wysokiej klasy chemia do myjni, ale także specjalistyczne preparaty o szerszych zastosowaniach. Wśród nich znajdują się środki do czyszczenia szyb i lusterek o właściwościach antystatycznych, które z powodzeniem można zastosować w biurze, np. do czyszczenia monitorów czy mebli, a także preparaty do czyszczenia skóry naturalnej – zarówno tapicerki, jak i mebli, obuwia itp., przedłużające żywotność wyrobów skórzanych.

Profesjonalna chemia do myjni i nie tylko – zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

na stronę
 • 14,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA I POLEROWANIA KAROSERII Ekspresowy preparat do pielęgnacji karoserii w dowolnym kolorze. Szybko i łatwo odzyskuje blask lakieru i odświeża wyblakłe części nadwozia. Specjalne składniki, wchodzące w skład preparatu chronią powierzchnię samochodu i odpychają wodę  przyspieszając proces schnięcia.

  14,99 zł
 • 15,99 zł W magazynie

  NANO-SZAMPON Z EFEKTOM OCHRONNYM Mocno pieniący szampon myje i zabezpiecza lakier pojazdu. Regeneruje i nadaje połysk lakieru, tworzy cienkąpowłokę, która chroni przed brudem, wodą i oblodzeniem. Wymyta powierzchnia dłużej zostaje czystsza i łatwiej sięmyje. Powtarzając stosowanie nano-preparatu czas trwania powłoki ochronnej wzrasta.

  15,99 zł
 • 15,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA I POLEROWANIA LAKIERU SAMOCHODOWEGO Ekologicznie czysty preparat do czyszczenia, polerowania i zabezpieczenia lakier na sucho. Stosuje się do pełnego oczyszczenia i polerowania brudnego nadwozia samochodu, do częściowego oczyszczenia elementów nadwozia od ptasich odchodów, śladów od owadów, zanieczyszczeń drogowych i innych lub do...

  15,99 zł
 • 16,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA CHROMU Uniwersalny, wysokowydajny preparat do pielęgnacji chromowanych, niklowanych, aluminiowych i innych powierzchni metalowych. Profesjonalny preparat głęboko oczyszcza i usuwa rdzawy nalot, eliminuje zamglenie i nadaje lustrzany połysk. Zalecane do pielęgnacji chromowanych nadkoli, atrapy, zderzaków, felg i elementów...

  16,99 zł
 • 16,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŻYWICY Z TOPOLI I PTASICH ODCHODÓW Preparat do szybkiego i łatwego usuwania żywicy z drzew, ptasich odchodów, śladów od owadów z powierzchni samochodu. Preparat ma wysoką zdolność oczyszczania.

  16,99 zł
 • 121,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  PREPARAT DO USUWANIA PLAM BITUMICZNYCH Preparat do usuwania materiałów ropopochodnych, smół, plam bitumicznych, śladów gumy i innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Opiera się na skutecznych nisko lotnych rozpuszczalnikach z mocną zdolnością czyszczenia. Nie ma ostrego zapachu, nie jest niebezpieczny dla lakieru.

  121,99 zł
 • 20,00 zł W magazynie

  Niewidzialna wycieraczka do szyb, lusterek, reflektorów i innych szklanych powierzchni. Wypełnia mikropory i mikropęknięcia, tworząc niewidzialną powłokę. Deszcz i brud lekko spływają z powierzchni, w zimową porę roku zapobiega powstawaniu oblodzenia. Przy prędkości powyżej 80 km/h nie są potrzebne wycieraczki. Szyba dłużej zostaje czystą.

  20,00 zł
 • 21,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO Skoncentrowany lekko alkaliczny preparat do bezdotykowego mycia pojazdów. Łatwo usuwa kurzu, brud, olej, ślady owadów. Łatwo spłukuje się z powierzchni, nie szkodzi powłokom ze stopów metali kolorowych. Przeznaczony do mycia pojazdów latem. Zawiera antykorozyjne dodatki.

  21,99 zł
 • 21,99 zł W magazynie

  MOCNO SKONCENTROWANY LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY Letni płyn do spryskiwaczy stosuje się do czyszczenia szyb latem. Efektywnie usuwa ślady od owadów, żywicę, sól, brudi inne. Nie zostawia odblasków, zacieków, plam olejowych. Płyn nie szkodzi lakierowi, gumie i elementom z tworzywsztucznych.

  21,99 zł
 • 22,13 zł Oczekiwanie na dostawę

  Uniwersalny słabo pieniący się środek myjący do czyszczenia wykładzin i meblitapicerowanych od wszelkich zanieczyszczeń. Nadaje się do czyszczenia tkaniny, weluru, sztucznej skóry, tworzyw sztucznych i szkła. W skoncentrowanej formie stosuje się jako odplamiacz usuwa plamy z wina, soku, krwi, tłuszczu i inne ciężkie zabrudzenia, usuwa nieprzyjemne zapachy.

  22,13 zł
 • 22,99 zł W magazynie

  PREPARAT DO CZYSZCZENIA SILNIKA Preparat na bazie skutecznych składników myjących i aktywnych dodatków. Służy do oczyszczania bloku silnika iczęści silnika od plam olejowych, wycieków smaru, brudu i innych zanieczyszczeń. Mocna alkaliczna formułapozwala usunąć nawet najbardziej długotrwałe zabrudzenia.

  22,99 zł